Ansatte

LEARN Lier og Drammen

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, AM147

930 31 245

endre.nilsen@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146, T141, T148

940 04 900

frank.johansen@learn.no

Ammar Rana Rafiq Automat

Ammar Rana Rafiq Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

940 04 900

ammar.rafiq@learn.no

Eirik Rolid

Eirik Rolid
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut, AM146

940 04 900

eirik.rolid@learn.no

Kenneth Lohne Karlsen

Kenneth Lohne Karlsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, AM147, AM146

940 04 900

kenneth.karlsen@learn.no

Vetle Fuglerud

Vetle Fuglerud
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut

940 04 900

vetle.fuglerud@learn.no

Amund Automat Skarstad

Amund Automat Skarstad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

940 04 900

post@learn.no

Pål Espen Randem Automat

Pål Espen Randem Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146

940 04 900

post@learn.no

Kim Olav Rønne

Kim Olav Rønne
Trafikklærer

Underviser i klasse
TG, A, A1, A2, AM147, AM146

940 04 900

post@learn.no

Sindre Kristiansen

Sindre Kristiansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, B96, BE, BAut, AM147, AM146

940 04 900

post@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Administrasjon

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146, D1E, T141, T148

940 04 900

geir.cato@learn.no

Elena Erlendsdottir

Elena Erlendsdottir
Kontoransvarlig

940 04 900

elena.erlendsdottir@learn.no

Andrea Nordli

Andrea Nordli
Kontormedarbeider

940 04 900

post@learn.no

Kommende aktiviteter

Trafikalt grunnkurs uten mørkekjøring (TG)

13. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 2.350 kr

Moped - Grunnkurs (AM146)

13. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 800 kr

Sikkerhetskontroll av bilen (B)

13. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 900 kr

Førstehjelp (TG)

14. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 800 kr

Ta kontakt

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo Trafikkforum-logo