Ansatte

LEARN Lier og Drammen

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE

930 31 245

endre.nilsen@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, A, A1, A2, AM147, AM146, T141, T148

940 04 900

frank.johansen@learn.no

Ammar Rana Rafiq

Ammar Rana Rafiq
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

940 04 900

ammar.rafiq@learn.no

Cathrine Rolid (automat)

Cathrine Rolid (automat)
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

940 04 900

cathrine.jacobsen@learn.no

Eirik Rolid

Eirik Rolid
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, AM147, AM146

940 04 900

eirik.rolid@learn.no

Kenneth Lohne Karlsen

Kenneth Lohne Karlsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BE, AM147, AM146

940 04 900

kenneth.karlsen@learn.no

Vetle Fuglerud

Vetle Fuglerud
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

vetle.fuglerud@learn.no

Amund Skarstad

Amund Skarstad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG

940 04 900

post@learn.no

Pål Espen Randem

Pål Espen Randem
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, A, A1, A2, AM146

940 04 900

post@learn.no

Geir Cato Kristiansen

Geir Cato Kristiansen
Administrasjon

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146, D1E, T141, T148

940 04 900

geir.cato@learn.no

Elena Erlendsdottir

Elena Erlendsdottir
Kontoransvarlig

940 04 900

elena.erlendsdottir@learn.no

Andrea Nordli

Andrea Nordli
Kontormedarbeider

940 04 900

post@learn.no

Studenter OsloMet

Studenter OsloMet
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, A1, AM147, AM146

940 04 900

post@learn.no

Kommende aktiviteter

Mørkekjøring (TG)

28. okt / Lierstranda 111 / 1.850 kr

Sikkerhetskontroll av bilen (B)

31. okt / Lierstranda 111 / 900 kr

Mørkekjøring (TG)

31. okt / Lierstranda 111 / 1.850 kr

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (BE)

5. nov / Lierstranda 111 / 1.900 kr

Ta kontakt

Adresse

Lierstranda 111

3414 Lierstranda

940 04 900

post@learn.no