Ansatte

LEARN Lier

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, Drosje

93 03 12 45

endre.nilsen@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, Drosje

94 00 49 00

frank.johansen@learn.no

Amund (kjører automat) Skarstad

Amund (kjører automat) Skarstad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

94 00 49 00

post@learn.no

Eirik (Kjører Automat) Rolid

Eirik (Kjører Automat) Rolid
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, AM146

94 00 49 00

eirik.rolid@learn.no

Shujaat Kjører automat Yousefi

Shujaat Kjører automat Yousefi
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96

94 00 49 00

shujaat@learn.no

Silje (kjører manuell) Kaasbøll

Silje (kjører manuell) Kaasbøll
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

94 00 49 00

post@learn.no

Sindre Kjører Automat og MC Kristiansen

Sindre Kjører Automat og MC Kristiansen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

94 00 49 00

post@learn.no

Vilde (kjører automat) Gabrielsen

Vilde (kjører automat) Gabrielsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

98 63 91 02

vilde.fjeldstad@learn.no

Thomas Jensen

Thomas Jensen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

94 00 49 00

thomas.verner.jensen@learn.no

Ammar Automat Rafiq

Ammar Automat Rafiq
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, A, A1, A2, AM146

94 00 49 00

post@learn.no

Nawaz MC Sharif

Nawaz MC Sharif
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BE, A, A1, A2, AM146, Drosje

94 00 49 00

post@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, D1E, T141, T148, Drosje

94 00 49 00

geir.cato@learn.no

Andrea Nordli

Andrea Nordli
Kontormedarbeider

94 00 49 00

post@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

94 00 49 00

post@learn.no

Ida Ebbestad Sevatdal

Ida Ebbestad Sevatdal
Kontormedarbeider

94 00 49 00

post@learn.no

Kommende kurs

Utvidelse A2 - A (Motorsykkel (A))

3. juni / LEARN Lier, husk eget MC-utstyr, Lierstranda 111 / 5 950,00

Foreldremøte (Moped)

3. juni / TEAMS /

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo Trafikkforum-logo