Ansatte

LEARN Lier og Drammen

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147

930 31 245

endre.nilsen@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, T141, T148

940 04 900

frank.johansen@learn.no

Amund Skarstad

Amund Skarstad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

940 04 900

post@learn.no

Eirik Rolid Automat

Eirik Rolid Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, AM146

940 04 900

eirik.rolid@learn.no

Kenneth Karlsen Automat

Kenneth Karlsen Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, AM146

940 04 900

kenneth.karlsen@learn.no

Vetle Fuglerud

Vetle Fuglerud
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147

940 04 900

vetle.fuglerud@learn.no

Sindre Kristiansen Automat

Sindre Kristiansen Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

940 04 900

sindre.kristiansen@learn.no

Shujaat Ali Automat

Shujaat Ali Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96

940 04 900

shujaat@learn.no

Vegard Fosse Nilsen Manuell

Vegard Fosse Nilsen Manuell
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

940 04 900

vegard.nilsen@learn.no

Vilde Chatrin Fjeldstad Gabrielsen Manuell

Vilde Chatrin Fjeldstad Gabrielsen Manuell
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

986 39 102

vilde.fjeldstad@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, D1E, T141, T148

940 04 900

geir.cato@learn.no

Ammar Rana Rafiq Automat

Ammar Rana Rafiq Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, A, A1, A2, AM146

940 04 900

ammar.rafiq@learn.no

Thomas Jensen Manuell

Thomas Jensen Manuell
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, A, A1, A2, AM146

940 04 900

thomas.verner.jensen@learn.no

Andrea Nordli

Andrea Nordli
Kontormedarbeider

940 04 900

post@learn.no

Ester Erlendsdottir

Ester Erlendsdottir
Kontormedarbeider

940 04 900

post@learn.no

Elena Erlendsdottir

Elena Erlendsdottir
Kontormedarbeider

940 04 900

elena.erlendsdottir@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

Underviser i klasse
BE, B96

940 04 900

post@learn.no

Kommende kurs

Info, lastsikringskurs og sikk.kontroll (Personbil med tilhenger (BE))

5. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 2 100,00

Førstehjelp (del 5 - 6) (Trafikalt grunnkurs)

5. juli / LEARN Åssiden, Ing. Rybergs gate 114, 3027 Drammen / 800,00

Teorikurs A - A2 (Motorsykkel (A))

7. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 1 545,00

Trafikalt grunnkurs med førstehjelp (Trafikalt grunnkurs)

19. juli / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 2 290,00

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo Trafikkforum-logo