Ansatte

LEARN Lier og Drammen

Endre Nilsen

Endre Nilsen
Daglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147

930 31 245

endre.nilsen@learn.no

Frank Johansen

Frank Johansen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, T141, T148

940 04 900

frank.johansen@learn.no

Amund Skarstad

Amund Skarstad
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

940 04 900

post@learn.no

Eirik Rolid Automat

Eirik Rolid Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, AM146

940 04 900

eirik.rolid@learn.no

Kenneth Karlsen Automat

Kenneth Karlsen Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, AM146

940 04 900

kenneth.karlsen@learn.no

Shujaat Ali Automat

Shujaat Ali Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96

940 04 900

shujaat@learn.no

Sindre Kristiansen Automat

Sindre Kristiansen Automat
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

940 04 900

post@learn.no

Vilde Chatrin Fjeldstad Gabrielsen Manuell

Vilde Chatrin Fjeldstad Gabrielsen Manuell
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

986 39 102

vilde.fjeldstad@learn.no

Thomas Jensen Manuell

Thomas Jensen Manuell
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, A, A1, A2, AM146

940 04 900

thomas.verner.jensen@learn.no

Vetle Fuglerud

Vetle Fuglerud
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, D1E

940 04 900

vetle.fuglerud@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen
Daglig leder

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, D1E, T141, T148

940 04 900

geir.cato@learn.no

Andrea Nordli

Andrea Nordli
Kontormedarbeider

940 04 900

post@learn.no

Hege M Øen

Hege M Øen
Administrasjon

940 04 900

post@learn.no

Ida Ebbestad Sevatdal

Ida Ebbestad Sevatdal
Kontormedarbeider

940 04 900

post@learn.no

Kommende kurs

Mørkekjøring (trafikant i mørket) (Trafikalt grunnkurs)

7. desember / LEARN Lier. Kle deg til å være ute i minst 1 time i mørket. / 1 850,00

Mørkekjøring (trafikant i mørket) (Trafikalt grunnkurs)

7. desember / LEARN Lier. Kle deg til å være ute i minst 1 time i mørket. / 1 850,00

Mørkekjøring (trafikant i mørket) (Trafikalt grunnkurs)

13. desember / LEARN Lier. Kle deg til å være ute i minst 1 time i mørket. / 1 850,00

Mørkekjøring (trafikant i mørket) (Trafikalt grunnkurs)

13. desember / LEARN Lier. Kle deg til å være ute i minst 1 time i mørket. / 1 850,00

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo Trafikkforum-logo