Priser

LEARN Lier og Drammen

Vi tilbyr opplæring i følgende klasser


Kurspåmelding

Laster...

Priser klasse B

Kjøretime

Kjøretime (45 min)

725 kr

Kjøretime kveld/helg (45 min)

990 kr

Kjøretime automat (45 min)

725 kr

Kjøretime 60 min (60 min)

970 kr

Trinn 2 Trinnvurdering (45 min)

725 kr

Trinn 3 Trinnvurdering (45 min)

725 kr

Kjøretentamen (90 min)

1 600 kr

Førerprøve (80 min)

2 700 kr

Kurs

Teorikurs (900 min)

3 500 kr

Sikkerhetskontroll av bilen (90 min)

900 kr

Sikkerhetskurs på øvingsbane inkl. NAF gebyr (270 min)

5 900 kr

Forbikjøring (135 min)

2 100 kr

Trinn 4 Sikkerhetskurs på vei - 4.1.1 (90 min)

900 kr

Trinn 4 Sikkerhetskurs på vei - 4.1.2 (225 min)

3 800 kr

Trinn 4 Sikkerhetskurs på vei - 4.1.3 (180 min)

3 100 kr

Trinn 4 Sikkerhetskurs på vei - 4.1.4 (90 min)

900 kr

Pakke

Basispakke

  • 1 x Sikkerhetskurs vei
  • 1 x Forbikjøring
  • 1 x Førerprøve
  • 7 x Kjøretime
  • 1 x Rabatt
  • 1 x Sikkerhetskurs på øvingsbane
  • 1 x Trinn 3 Trinnvurdering

Rabatt kr. 3700,-

21 500 kr

Normalpakke

  • 1 x Sikkerhetskurs vei
  • 1 x Forbikjøring
  • 1 x Førerprøve
  • 1 x Kjøretentamen
  • 9 x Kjøretime
  • 1 x Rabatt
  • 1 x Sikkerhetskurs på øvingsbane
  • 1 x Teorikurs
  • 1 x Trinn 3 Trinnvurdering

Rabatt kr. 4250,-

27 500 kr

Startpakke klasse B

  • 2 x Kjøretime
  • 1 x Klar, ferdig, kjør! - bok

1 490 kr


Lærere klasse B

Endre Nilsen Manuell

Endre Nilsen Manuell

930 31 245

endre.nilsen@learn.no

Kenneth Karlsen Automat

Kenneth Karlsen Automat

940 04 900

kenneth.karlsen@learn.no

Vetle Fuglerud Manuell

Vetle Fuglerud Manuell

940 04 900

vetle.fuglerud@learn.no

Sindre Kristiansen Automat

Sindre Kristiansen Automat

940 04 900

sindre.kristiansen@learn.no

Shujaat Ali Automat

Shujaat Ali Automat

940 04 900

shujaat@learn.no

Vegard Fosse Nilsen Manuell

Vegard Fosse Nilsen Manuell

940 04 900

vegard.nilsen@learn.no

Vilde Chatrin Fjeldstad Gabrielsen Manuell

Vilde Chatrin Fjeldstad Gabrielsen Manuell

986 39 102

vilde.fjeldstad@learn.no

Geir Cato Grøn Kristiansen

Geir Cato Grøn Kristiansen

940 04 900

geir.cato@learn.no

Ammar Rana Rafiq Automat

Ammar Rana Rafiq Automat

940 04 900

ammar.rafiq@learn.no

Kommende kurs

Sikkerhetskontroll av bilen (B)

20. okt / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 900 kr

Førstehjelp (del 5 - 6) (TG)

20. okt / LEARN Lier og Drammen, Lierstranda 111, 3414 Lierstranda / 800 kr

Teorikurs (AM147)

25. okt / Hjemme/Teams / 1.400 kr

Teorikurs (B)

25. okt / Hjemme/Teams / 3.500 kr

Ta kontakt

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo Trafikkforum-logo